Czy Procerin zatrzymuje wypadanie włosów?

Czy Procerin zatrzymuje wypadanie włosów?

Procerin jest innowacyjną, pewną i efektywną odpowiedzią na kłopot wypadających i cienkich włosów. Tabletki i pianka Procerin posiada w 100% naturalne składniki blokujące DHT, których efektywność została potwierdzona wieloma międzynarodowymi badaniami naukowymi (doświadczenia zarówno kliniczne, jak i uniwersyteckie). Procerin w tabletkach powstrzymuje wypadanie włosów u mężczyzn bez niekorzystnych rezultatów ubocznych, czy uzupełniających medykamentów na receptę.

Czynna Pianka Procerin XT obejmuje silne składniki stymulujące wzrost włosów przetestowane w doświadczeniach klinicznych na całym globie. W przeciwieństwie od wielu towarów, które obiecują rozstrzygnięcie kłopotu straty włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, Procerin został opracowany celowo z myślą o łysieniu męskim. Czynne elementy Procerinu są specjalnie stworzone tak, aby skupiać się na danym enzymie, który zmienia testosteron w niekorzystny dihydrotestosteron (DHT). Testosteron, poprzez enzym 5 Alpha-Reductase (5AR), jest zamieniany na DHT, które wiąże się z androgennymi receptorami w skórze głowy jak i również niszczy genetycznie podatne mieszki włosowe na skórze głowy. Dlatego że ten rodzaj łysienia odnosi się tylko mężczyzn, czynne elementy Procerinu są ukierunkowane na blokowanie tejże niepożądanej chemicznej odpowiedzi. Za pomocą szczegółowo przebadanych elementów, Procerin przerywa przebieg, który zamienia męski hormon testosteron w jego uboczny produkt DHT, bez działania na zdolności seksualne, czy medykamentów na receptę.

Tabletki Procerin zatrzymują atak DHT na Twoje mieszki włosowe od środka, w czasie gdy Czynna Pianka Procerin XT zapewnia intensywnych stymulantów wzrostu włosów, których efektywność została potwierdzona w wielu niezależnych doświadczeniach.

Tabletki Procerin składają się z opatentowanej mieszaniny czynnych składników, która obejmuje:

 • wyciąg z jagody Saw Palmetto (czynny bloker DHT, rekomendowany także przez specjalistów przy budowaniu masy mięśniowej)
 • siarczan cynku,
 • witaminę B6,
 • wyciąg z pokrzywy (bloker DHT),
 • korzeń Muira Puma (wywodzący się z Brazylii i postrzegany także za afrodyzjak),
 • liść Uwa Ursi (m.in. przyśpiesza eliminowanie toksyn z organizmu).


Czynna Pianka Procerin XT zawiera:

 • kwas oleinowy,
 • wyciąg z jagody Saw Palmetto,
 • ekstrakt z winogron (Procyanidin Oligomers),
 • Pygeum Bark czyli Pygeum africanum (efektywne także w walce z przerostem prostaty),
 • kwas linolowy i alfa-linolowy,
 • wyciąg z pokrzywy,
 • kwas azelainowy (działa bakteriobójczo i przeciwdziała rogowaceniu naskórka).


Dla optymalnych rezultatów wskazane jest jednoczesne stosowanie preparatu Procein w postaci pastylek oraz aktywnej pianki, aby zmagać się z utratą włosów i pobudzać powtórny ich wzrost w tym samym okresie. Tylko połączenie doustnych tabletek oraz Pianki XT nakładanej bezpośrednio na skórę hamuje wypadanie włosów, równolegle wywołując ich odrastanie.

Jak długo należy oczekiwać na rezultaty?

Albowiem włosy rosną stopniowo (około 1,3 centymetra miesięcznie) rekomendowane jest używanie preparatu Procerin co najmniej przez 1 do 2 miesięcy. Najsolidniejsze efekty są dostrzegalne po 3 miesiącach stosowania, ale już wcześniej zachodzi znaczna poprawienie zarówno w gęstości, jak i w obniżeniu wypadania włosów. Dla mężczyzn poszukujących przyspieszonych rezultatów rekomendujemy używanie kapsułek Procerin, Aktywnej Pianki Procerin XT oraz szamponu Revita w tym samym czasie.

Czy Procerin jest bezpieczny?

Czynne składniki Procerinu są całkiem naturalne i były stosowane w walce z wypadaniem włosów od wielu lat. W przeciwieństwie od wielu specyfików dostępnych na receptę, Procerin nie ma rezultatów ubocznych połączonych z libido (nie walczy z testosteronem, ale z jego pochodną DHT). Procerin może być stosowany bezpiecznie przez mężczyzn w każdym wieku i przy każdym stadium straty włosów. Bardzo nieduża liczba mężczyzn odczuwa dyskomfort żołądka po połknięciu pastylek Procerin - co okazuje się być możliwe do uniknięcia przy przyjmowaniu preparatu podczas pożywienia. Mężczyznom z wrażliwą skórą rekomenduje się nakładanie Aktywnej Pianki Procerin XT tylko raz na dzień przez pierwszy tydzień.