Rewolucyjny preparat na łysienie

Rewolucyjny preparat na łysienie

Dotknęło Cię łysienie, a może dopiero zaczynają pojawiać się u Ciebie pierwsze oznaki wypadania włosów? Tysiące mężczyzn już  wzmocniło włosy i zapomniało o łysieniu. Co zrobić, by do nich dołączyć?

Naukowcy opracowali idealnie zbilansowany zestaw witamin i minerałów,  który pozwala rozwiązać problemy z łysieniem praktycznie każdemu mężczyźnie. Co więcej tabletki nie zawierają silnych związków chemicznych, tylko same naturalne składniki, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia.

Skuteczność potwierdzona w testach klinicznych

W badaniach klinicznych potwierdzono działanie nowego preparatu i odkryto, co odpowiada za jego wysoką skuteczność.

Spadek % włosów w fazie wypadania o 58,9%

Wzrost % włosów w fazie wzrostu o 63,4%

Wypadanie włosów jest równoznaczne ze śmiercią włosa, czyli uszkodzeniem cebulki. Dzieje się to na skutek niedoborów witamin i substancji odżywczych. Osłabiony włos staje się podatny na uszkodzenia, a w końcu i tak sam po 100 dniach wypada. Nowe tabletki dogłębnie odżywiają cebulki włosów, dzięki  czemu włosy nie tylko przestają wypadać, ale stają się również mocniejsze i grubsze!

Hamowanie wypadania włosa już od cebulki

Rewolucyjny preparat został stworzony na bazie starannie dobranych składników najwyższej jakości. Głównym z nich jest tauryna, która cechuje się wysoką biodostępnością, aby działać precyzyjnie od wewnątrz cebulki włosa. Zapewnia to najskuteczniejsze odżywienie włosa od środka, a także pobudzenie krążenia i przyspieszenie porostu włosów.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić działanie preparatu stworzono kombinację  tauryny z witaminami A iBskrzypembambusem oraz wyciągiem z nagietka i borówki czernicy. Dzięki temu dostarczysz swoim włosom pełny zestaw wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, co nie tylko zatrzyma łysienie ale również wzmocni cebulki włosów, zwiększy ich grubość i zapewni zdrowy wygląd. Ten unikalny zestaw witamin i minerałów to właśnie Follixin.

Tabletki Follixin w krótkim czasie zyskały ogromną popularność oraz pochlebne opinie lekarzy. Wciąż rośnie grupa mężczyzn, którzy pokonali łysienie i odbudowali poczucie własnej wartości.

Andrzej W. z Krosna komentuje: "Łysienie było dla mnie bardzo wstydliwe. Czułem, że zabiera mi to atrakcyjność, dlatego zdecydowałem się na Follixin. Dzięki tym tabletkom moje marzenie się spełniło – koniec z łysieniem! Już nie muszę wydawać fortuny na środki hamujące wypadanie włosów czy tracić godziny przed lustrem, aby jakoś zatuszować początki łysiny. Odzyskałem wiarę w siebie. Dziękuję

Źródło:

  1. Andrzej Langner, Marcin Ambroziak, Łysienie plackowate – etiopatogeneza i leczenie, Przew. Lek. 2004, str. 68-72
  2. http://www.termedia.pl/Czasopismo/Przewodnik_Lekarza-8/Streszczenie-2423