Suplement Herbasetum Complex na wypadanie włosów

Suplement Herbasetum Complex na wypadanie włosów

Marzysz o długich włosach, jednak pomimo zapuszczania efektów wciąż nie widać? Naukowcy opracowali starannie dobrany zestaw witamin oraz ekstraktów roślinnych – Herbasetum Complex, który w ciągu 4 tygodni wzmacnia włosy oraz hamuje ich wypadanie. Dzięki witaminom z grupy B (B2, B3 i B5), witaminie C i E zwiększysz szybkość, z jaką rosną Twoje włosy. Efekty będą widoczne gołym okiem! Bomba witaminowa zapewni włosom siłę i odpowiednie nawilżenie.

Już niedługo możesz być właścicielką włosów, o jakich zawsze marzyłaś!

Jeżeli Twoim problemem są przetłuszczające się włosy to musisz wiedzieć, że przyczyną może być również niedobór witamin z grupy B. Porzuć codzienne mycie włosy, które nie rozwiązywało problemu, a jedynie maskowało jego efekty. Sprawdź jak prosto możesz pozbyć się problemu!

Powstrzymaj wypadanie włosów z Herbasetum Complex

Kompozycja Herbasetum Complex to precyzyjnie dopasowana dawka witamin i minerałów skomponowana przez specjalistów nakierowanych na leczenie łysienia. Znajdziesz wśród nich:

  • Witaminę A, która zatrzymuje wypadanie włosów i zwiększa ilość włosów w czynnym stadium wzrostu. Oznacza to, że na miejscu włosów, które wypadły pojawią się mocne, intensywnie rosnące młode włosy.
  • Połączenie skrzypu polnego z wyciągiem bambusa to wyjątkowy duet, który uelastyczny i w widoczny sposób wzmocni Twoje włosy (7 razy mocniej niż preparaty zawierające tylko skrzyp polny!)

 

Opinie o Herbasetum Complex

Dziecko już od kilku lat było moim marzeniem. Jednak po porodzie radość z macierzyństwa zabierało mi nadmierne wypadanie włosów. Stały się one słabe, łamliwe i wyglądały niezdrowo. Wiem, że wiele kobiet po porodzie boryka się z wypadaniem włosów, ale u mnie przebiegało to zdecydowanie gorzej. Zaczęłam szukać pomocy w Internecie i znalazłam Herbasetum Complex. Bez wahania kupiłam, ponieważ wiedziałam, że jeśli produkt się nie sprawdzi to mogę go zwrócić. Ale nic z tych rzeczy! Moje włosy przestały wypadać i pojawiły się baby hair - nowe włosy. Suplement Herbasetum Complex jest niesamowity!

Joanna

Herbasetum

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.